PackTech PT-VMQ-400TE
0,90 TL +KDV
PackTech PT-VMQ-400TE
0,90 TL +KDV
Stokta
PackTech PT-VMQ-400TE
Tags: PackTech PT-VMQ-400TE
Diğer Ürünlerimiz
Teknik Özellikler:
  • Gövde Tipi: Paslanmaz Çelik
  • İç Hazne Ölçüleri: 440 mm x 420 mm x 75 mm
  • Rezistans Uzunluğu: 400 mm
  • Rezistans Genişliği: 10 mm
  • Vakum Zamanı: 10 - 25 saniye (ayar yapılabilir)
  • Vakum Pompası Kapasitesi: 20 m³/saat
  • Makine Ölçüleri: 560 mm x 500 mm x 460 mm
  • Güç Gereksinimi: 220 V | 50/60 Hz | 0.9 kW