PackTech PT-VMQ-400E
0,90 TL +KDV
PackTech PT-VMQ-400E
0,90 TL +KDV
Stokta
PackTech PT-VMQ-400E
Tags: PackTech PT-VMQ-400E
Diğer Ürünlerimiz
Teknik Özellikler:
  • Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Maksimum Poşet Genişliği: 400 mm
  • Vakumlama Süresi: 10 - 30 saniye (ayar yapılabilir)
  • Yapıştırma Genişliği: 10 mm
  • Vakum Pompası Kapasitesi: 20 m³/saat
  • Vakum Gücü: 0.95 Bar
  • Ağırlık: Yaklaşık 120 kg
  • Makine Ölçüleri: 540 mm x 480 mm x 1010 mm
  • Güç Tüketimi: 750 W
  • Güç Gereksinimi: 220V | 50Hz | 1 Faz