Packtech PT-DZQ-400-2SB
109,93 TL +KDV
Packtech PT-DZQ-400-2SB
109,93 TL +KDV
Stokta
Packtech PT-DZQ-400-2SB
Tags: Packtech PT-DZQ-400-2SB
Diğer Ürünlerimiz
Teknik Özellikler:
  • Güç Kaynağı: AC 220V / 50Hz
  • Motor Gücü: 1000W
  • Kapama Gücü: 750W
  • Maksimum Vakum Basıncı: 1 KPa
  • Kapama Çubuğu Sayısı: Her haznede 2 adet
  • İç Hazne Boyutları: 460 mm (uzunluk) x 460 mm (genişlik) x 100 mm (yükseklik)
  • Kapama Uzunluğu: 400 mm
  • Kapama Genişliği: 10 mm
  • Vakum Pompası Kapasitesi: 20 m³/h
  • Dış Ölçüler: 1050 mm (uzunluk) x 560 mm (genişlik) x 920 mm (yükseklik)